ویدیو های آموزشی بخور سرد

معجزه ای در رشد گیاهان

اگه شما هم توی خونه گل وگیاه آپارتمانی پرورش میدین این ویدئو رو از دست ندین. قراره توی این ویدئو آموزش ببینید که چطور با ایجاد فضای گلخونه ای به رشد گل و گیاه خودتون کمک کنید.پس تا آخر این ویدئو باما همراه باشید.

سلاح سرد در برابر آلودگی هوا

سلاح سرد در برابر آلودگی هوا اگه شما هم از آلودگی هوا شاکی هستین ؟! و دنبال راه کاری هستین تا از شر آلودگی تا حد زیادی راحت بشین حتما تا انتها این کلیپ مارو بببنید .دستگاه بخور سرد در این زمینه میتونه بهترین انتخاب برای شما باشه...

قارچ بخور سرد ، یه ترکیب عالی

پرورش قارچ️شماهم توی خونه پرورش قارچ دارید !! و به مشاغل خانگی مشغولید ؟ این کلیپ مخصوص شماست حتما ببیند و واسه ی همکار هاتون بفرستید ، دستگاه بخور سرد میتونه خیلی بیش از چیزی که تصور میکنید براتون مفید باشه...

معرفی و آنباکسینگ دستگاه بخور سرد مدل Coopex-6560

اگه دنبال یه دستگاه بخور سرد حرفه ای میگردین ، پس ما با ما همراه باشین. قراره توی این ویدئو دستگاه بخور سرد برند coopex مدل 6065 رو باهم بررسی کنیم و همه چیزی که لازمه بدونین رو باهاتون به اشتراک بزاریم.

آنباکسینگ دستگاه بخور سرد Coopex-6535

اگه دنبال یه دستگاه بخور سرد زیبا و جمع جور میگردین ، پس ما با ما همراه باشین. قراره توی این ویدئو دستگاه بخور سرد برند coopex مدل 6035 رو باهم بررسی کنیم و همه چیزی که لازمه بدونین رو باهاتون به اشتراک بزاریم.

بخور سرد، قاتل کرونا

این روزا انتشار ویروس کرونا و بقیه ویروس هایی که مستقیم روی دستگاه تنفس ما اثر میذارن خیلی زیاد شده، حالا شاید براتون سوال باشه که با کرونا چه کنیم؟ این ویدئو رو از دست ندین تا بهتون بگیم چطور میشه با یک وسیله کوچیک اما دوست داشتنی به جنگ این ویروس ها رفت.

توصیه جدی پزشکان به استفاده از مینی واش

یه دوستی اومده بود لباسشویی بخره و من اصرار کردم که یدونه مینی واش هم در کنارش بگذاره... اونروز تو رودرواسی و بخاطر احترام به من خرید اما دوماه بعدش تماس گرفت و کلی تشکر کرد... و گفت که همسرم ماه ها درگیر بیماریهای عفونی میشد و دائم دکتر عوض میکردیم اما به توصیت گوش کردیم و الان دوماهیه که هیچ مشکلی براش پیش نیومده... برای خودمون و نظافتمون باید هزینه کنیم تا زندگی خوشگلتر باشه

معرفی دستگاه بخور سرد coopex

میخای بدونی چرا پزشکا تاکید به استفاده از بخور سرد دارن و چرا بخور سرد از اون دسته چیزایه که حتما باید یکیش توی هر خونه ای باشه پس این ویدئو رو از دست نده. قراره توی این ویدئو کاربرد های دستگاه بخور سرد و فواید اون را براتون توضیح بدیم پس با ما همراه باشین تا کلی چیز جالب درباره این کوچولوی دوست داشتنی یادبگیرین . و در ادامه هم قراره یکی از بهترین برند های بخور سرد رو بهتون معرفی کنیم.

سلام بخور سرد،خداحافظ برونشیت

شما هم تک صرفه هایی دارین که علتش رو نمیدونین ولی ذهنتون رو درگیر کرده؟پس این کلیپ میتونه بهتون کمک کنه. همه ما با آلودگی هوا توی محل کار و محیط زندگی مون کم و بیش دست و پنجه نرم می کنیم. قراره توی این ویدئو چیزی که میتونه کمک کنه تا یک هوای سالم تر رو هر روز تجربه کنیم یاد بگیریم. پس با ما همراه باشین تا با معرفی یکی از بهترین برند های بخور سرد، تجربه هوای سالم تر رو کسب کنین.