سبزی خردکن, کلیپ های آموزشی

چرا باید سبزی خردکن بخریم ؟ ️

 

چرا باید سبزی خردکن بخریم ؟ ️

چرا باید سبزی خردکن بخریم ؟ ️همانطور که می‌دانید، سبزیجات خرد شده در بسیاری از غذاهای ما ایرانی‌ها کاربرد دارد. به عنوان مثال همه ما برای پخت آش، خورشت قرمه سبزی، سبزی پلو، کوکو سبزی، خورشت کرفس و بسیاری از غذاهای دیگر، باید از سبزی خرد شده و باکیفیت استفاده کنیم تا غذای ما عطر و طعمی خاص و عالی داشته باشد.

برای تهیه سبزی خردشده، سه روش وجود دارد:

  1. خرد کردن سبزی تازه با استفاده از چاقوی تیز
  2. تهیه سبزی خردشده آماده به صورت بسته بندی یا از فروشگاه‌های سبزی خردکن
  3. خرد کردن سبزی با استفاده از دستگاه سبزی خردکن در خانه

هر خانواده با توجه به شرایط خود، یکی از این روش‌ها را انتخاب می‌کند؛ اما نکته مهم این است که باید از معایب هر یک از این روش‌ها مطلع باشید تا بتوانید بهترین روش را برای تهیه سبزی خردشده انتخاب کنید. در ادامه به 4 دلیل برای خرید دستگاه سبزی خردکن اشاره می‌کنیم:

چرا باید سبزی خردکن بخریم ؟ ️

  1. یکی از مهم‌ترین معایب خرد کردن سبزی با چاقو، صرف زمان زیاد است که هم باعث خستگی می‌شود و هم مدت زمان زیادی طول می‌کشد؛ به خصوص اگر بخواهید مقدار بیشتری سبزی را برای مدت زیادی خرد و فریز کنید. با جایگزین کردن یک دستگاه سبزی خردکن می‌توانید به راحتی در زمان خود صرفه‌جویی کنید.
  2. از دیگر معایب خرد کردن سبزی با دست، رنگ و بو گرفتن دست‌ها است که ممکن است تا چندین ساعت یا حتی چند روز اثر آن باقی بماند و برای رفع رنگ و بوی سبزی از دست، نیاز به شستشوی زیادی داشته باشد.
  3. برای خرد کردن سبزی به صورت دستی، باید از چاقویی تیز استفاده کنیم که در این صورت خطر بریدن دست و زخمی شدن بسیار زیاد است. استفاده از یک دستگاه سبزی خردکن، روشی امن و آسان برای انجام این کار است.
  4. در صورت خرید سبزی خردشده به صورت آماده، چند احتمال وجود دارد:
  • ممکن است سبزی مورد استفاده تازه نباشد.
  • ممکن است سبزی‌ها به روش بهداشتی، تهیه و ضدعفونی نشده باشند.
  • ممکن است سبزی‌هایی به جز سبزی اصلی مورد استفاده قرار گیرد که تنها به سبزی خردشده حجم داده و عطر اصلی سبزی را از بین می‌برند.

با توجه به دلایلی که به آنها اشاره شد

چرا باید سبزی خردکن بخریم ؟ ️خرید یک دستگاه سبزی خردکن باکیفیت، منطقی به نظر می‌رسد. خرید این دستگاه‌ها بسیار مقرون به‌صرفه و اقتصادی است و کار شما را راحت می‌کند. می‌توانید به آسانی در خانه به اندازه مصرف خود، سبزی خردشده تازه تهیه کنید یا برای مدت بیشتری سبزی را خرد کرده و در فریزر نگهداری کنید.

تنها 10 دقیقه زمان

چرا باید سبزی خردکن بخریم ؟ ️

برای خرد کردن سبزی با دستگاه سبزی خردکن کوپکس کافی است! کار با این دستگاه‌ها بسیار ساده است و در زمان و هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌کند.

اگر وسیله آشپزخانه خاصی است که به دنبال آن هستید، لطفاً با شماره های ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

شرکت کوپکس با سال ها تجربه و بهره گیری از بهترین متریال ها و به کارگیری افراد متخصص توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و درخور شان هموطنان گرامی تولید نماید. مشاوران مجموعه ی کوپکس آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در زمینه ی فروش، نصب و خدمات پس از فروش محصولات می باشند. صفحه اینستاگرام ما نیز هر روزه با آخرین اطلاعات از محصولات کوپکس به روزرسانی می شود.برای دیدن اخبار و آموزش های ما صفحه ی ما را دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *