تعمیرات, مقالات, مینی واش

مینی واش چیست ؟! چرا مینی واش بخرم ؟!!!

مینی واش چیست و چه کاربردی دارد ؟

سوال : مینی واش بخرم ؟ مفیده ؟ آشنایی کلی با مینی واش و انواع آن و آموزش نحوه استفاده از مینی واش را دراین مقاله خواهیم گفت. امروزه مینی واش به یکی از پر کاربردترین وسایل تبدیل شده و لازم است اطلاعات کاملی از آن داشته باشیم.

 

امروزه مینی واش به یکی از پر کاربردترین وسایل منزل تبدیل شده است. مینی واش یک لباسشویی کوچک است که لباسهای در حجم کم را در آن شسته و خشک میکنند. همیشه دغدغه ی خانواده ها این بوده که باید لباسها روی هم جمع بشه تا بتونن اونها در لباسشویی های 6 کیلو و 7 کیلوشون بندازن و بشورن اما تولیدکنندگاه لوازم خانگی به این فکر افتادن که لباسشویی تولید کنن که لباسهای با حجم کم هم بتونه در اون شسته بشه. لذا مینی واش به وجود اومد.

یکی از بیشترین کابردهای مینی واش استفاده اون برای شستن لباسهای نوزاد هست. لباسهای نوزاد حجم کمی دارن و زود به زود کثیف میشن به همین علت مینی واش برای این نوع استفاده خیلی مفیده و راحت میتونید لباسها را هرروز داخل مینی واش انداخته و تمیز کنید. همینطور تداخل لباسهای نوزاد با لباس های بزرگسالان باعث میشه میکروب ها و آلودگی های لباسهای بزرگسالان به لباسهای نوزاد انتقال پیدا کنه و آسیب رسانی اونهارو بیشتر کنه به همین دلیل پزشکان استفاده از مینی واش را اکیدا توصیه میکنند. شما بصورت روزانه میتونید انواع لباس نوزاد رو داخل مینی واش انداخته و مینی واش اونرو براتون میشوره و خیالتون راحته که همیشه لباسهای تمیز دم دستتون هست.

یکی از کاربردهای مهم دیگه مینی واش استفاده اون برای دانشجویان ، افراد مجرد و افراد مسن هست. این دسته از مخاطبین مینی واش بدلیل اینکه حجم لباسهای کثیفشون کمه ، مدت زمان طولانی باید منتظر بمونن تا لباسهاشون جمع بشه و باهم بشورن. اما مینی واش این مشکل رو حل کرده و اونها میتونن براحتی بصورت روزانه لباسهای خودشون رو بشورن و تمیز کنن. شما در هر مینی واش بسته به ظرفیت اون میتونید از 2.5 تا 4 کیلو لباس بریزید که این مقدار شامل یک شلوار و یک پیراهن و یا 4 پیراهن یا تیشرت هست. همینطور استفاده از این دستگاه راحته و نیاز به برنامه دادن و تنظیمات نداره و با یک دکمه لباسهارو میشوره و تمیز میکنه به همین دلیل افراد مسن و مجرد خیلی راحت باهاش کار میکنن و لذت میبرن. قیمت مناسب این دستگاه نسبت به لباسشویی های اتوماتیک هم یکی از برتری های اون بحساب میاد. قیمت لباسشویی های اتوماتیک 5 برابر یا بیشتر هست و برای دانشجوها یا … خیلی بصرفه نیست که بخوان لباسشویی اتوماتیک داشته باشن لذا مینی واش میتونه نیاز اونهارو در تمام زمینه ها براحتی تامین کنه.

از کاربردهای مهم دستگاه مینی واش شستشوی کهنه ها و یا پارچه های تنظیف هست. بسیاری از خانواده ها برای شستن پارچه های تنظیف از مینی واش استفاده میکنند. پارچه های تنظیف به دلیل کاربردشون فرروز با انواع آلودگی ها و میکروب های محیط سر و کار دارن و شستشوی اونها حتی بصورت مجزا در لباسشویی باعث میشه که این آلودگی ها به لباسهای معمول ما هم انتقال پیدا کنه. لذا استفاده از دستگاه مینی واش برای این دسته از مصرف کنندگان توصیه میشه و کاربرد بسیاری داره.

از کاربردهای دیگه مینی وا ش استفاده این دستگاه برای شستن لباس زیر هست که بحاطر حساسیت برای تمیز بودن و آلوده نبودن اونها باید زود به زود شسته بشن و با لباسهای بیرون هم شسته نشن به همین علت برای شستن لباس های زیر کاربرد زیادی دارن و داشتنش در هر خونه ای لازم هست.

با به روز شدن تکنولوژی و بوجود اومدن ابزار سلامت و آسایش خانواده دستگاه های جدیدی مثل مینی واش به خانه ها راه پیدا کردن و بخاطر کاربردی بودنشون مورد استقبال بسیاری قرار گرفتن. مینی واش کوپکس با داشتن کاملترین فراوانی مدل در تولید مینی واش یکی از بهترین گزینه های انتخاب مینی واش هست که تمامی مدل های مینی واش را تولید و عرضه مینماید. برای آشنایی با انواع مدل های مینی واش و تفاوت کارکرد اونها میتونید اینجا کلیک کنید و مقاله مرتبط رو مطالعه نمایید. همینطور در مقاله ای انواع برندهای تولیدی مینی واش را معرفی نموده ایم و به نقد و تحلیلی آنها پرداخته ایم که اینجا میتوانید مطالعه نمایید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *