نکاتی درباره فواید مینی واش کوپکس

امروزه مینی واش ها یا به اصطلاحی لباسشویی های کوچک کاربرد زیادی دارند این دستگاه ها به دلیل وزن پایین به راحتی قابل جابجایی هستند و در مکان هایی مانند منزل، خانه های دانشجویی و هتل ها کاربرد زیادی دارند. فواید مینی واش بسیار زیاد است به همین دلیل استفاده از این دستگاه مورد استقبال قرار گرفته است.

چرا باید از مینی واش استفاده کنیم؟

شستن لباس با دست از کارهای سخت روزمره است که وقت و انرژی زیادی را از فرد خواهد گرفت. به همین دلیل به جرات می توان اذعان کرد که ماشین لباسشویی در هر خانه ای وجود دارد اما برخی وقت ها نمی توان تعدادی از لباس ها را در لباسشویی قرار داد. به عنوان مثال نیاز فوری به شستن یک تکه لباس دارید اما شستن آن با لباس شویی هم برق و هم آب زیادی را مصرف خواهد کرد و از عمر لباسشویی نیز کاسته می شود.

به همین دلیل است مزایای مینی واش در اینجا خود را نشان می دهد. مینی واش ها برای شستن حجم لباس های کم بسیار مفید هستند علاوه بر اینکه استفاده از آن مقرون به صرفه است کیفیت شست و شوی لباس نیز بالا خواهد رفت. خرید ماشین لباس شویی برای یک خانه مجردی یا دانشجویی قطعا به صرفه نخواهد بود. در اینجا است که نیاز به مینی واش یا به اصطلاح کهنه شور بیشتر می شود. فواید مینی واش در مکان های مختلف بسیار زیاد است. مینی واش برای شست و شوی لباس نوزادان نیز کاربرد دارد از آنجایی که پوست کودکان حساس است منطقی نیست که لباس نوزاد را با بقیه اعضای خانواده در داخل ماشین لباسشویی قرار داد. از این رو استفاده از مینی واش بسیار ضروری است و می توانید از این دستگاه کوچک برای شستن لباس های نوزاد استفاده کرد.

ظرفیت مینی واش

مینی واش ها نیز مانند ماشین های لباسشویی دارای ظرفیت هستند شما می توانید بر اساس نیاز خود مینی واش کیلوگرم است. همچنین میزان سرعت چرخش 5مختص به خود را خریداری کنید. ظرفیت مینی واش ها از یک تا دور در 3000 تا 500 موتور دستگاه نیز بر اساس دور در دقیقه بیان می شود و مینی واش ها موتورهای با سرعت دور دقیقه را دارند. مینی واش اتوماتیک دارای صفحه نمایش و برنامه های شستشو متعددی و می توانید بر اساس نیاز خود یکی از این برنامه ها را انتخاب کنید. همچنین ورودی آب آن کنترل شده و بر اساس حجم لباس مقدار آب مورد استفاده تنظیم می شود. مینی واش اتوماتیک قابلیت آبکشی، شستشو و خشک کردن را دارد. موتور قدرتمند و مخزن ضد زنگ از ویژگی های دیگر مینی واش اتوماتیک است

فواید مینی واش کوپکس مدل 1144

کوپکس یکی از تولید کنندگان با کیفیت مینی واش است که مورد استقبال استفاده کنندگان قرار گرفته است. مدل کوپکس یکی از مینی واش های پر قدرت است که در شست و شوی لباس ها شما را همراهی می کند. ظرفیت 1144 کیلو و نیم است.3این مدل از مینی واش کوپکس مینی واش دو قلو کوپکس دارای دو مخزن مجزا شستشو و خشک کن است. سیستم آبکشی آن اسلامی و سه ولوم مجزای تنظیم را دارد. بدنه آن بسیار مقاوم، ضد زنگ و مقاوم در برابر ضربه است. با این دستگاه امکان شستشو لباس 24 درصد زیادتر تمیز می شود.40بزرگسال، نوزاد و کودک وجود دارد با توجه به طراحی جدید این سیستم لباس ها ماه سرویس دستگاه این اطمینان را به خریداران خواهد داد که با خیال راحت این نوع دستگاه را 120ماه گارانتی و انتخاب کنند.

آیا بعد از بزرگ شدن نوزاد مینی واش کاربردی دارد؟

فواید مینی واش بسیار زیاد است اگر برای شستن لباس های نوزاد مینی واش خریده اید و با بزرگ شدن نوزاد احساس می کنید به آن احتیاجی ندارید کاری اشتباه است. مینی واش می تواند در شستن لباس های کم حجم مانند لباس های زیر، پیراهن مردانه، جوراب و سایر لباس های تکی رنگی مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت مینی واش ها

با توجه به نوسانات سال های اخیر در بخش اقتصادی سرعت تغییر قیمت ها بسیار بالاست و نمی توان قیمت دقیقی را برای یک محصول انتخاب کرد. اما قیمت مینی واش به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به مواردی از آنها اشاره خواهد شد.

  • سرعت چرخش موتور
  • شرکت سازنده
  •   ظرفیت دستگاه
  • دو قلو بودن آن

اخیرا وجود مینی واش تقلبی در بازار بیشتر شده و بعضا برچسب برندهای معروف بر روی کالای بی کیفیت زده می شود. اگر قصد خرید مینی واش را دارید حتما فروشگاه های معتبری را برای خرید مینی واش انتخاب کنید. کهنه شور تکی لباس ها را خشک نخواهد کرد و فقط ، فواید مینی واش ها بی نظیر است اما بر خلاف مینی واش دو قلو آبگیری را انجام می دهد

نکاتی درباره استفاده از مینی واش

تمامی لباس های زیر را همزمان در داخل دستگاه قرار ندهید لباس های زیر منشا انتشار میکروب است. شوینده های نامناسب را در دستگاه استفاده نکنید اگر پوستتان به یک ماده شوینده حساسیت دارد در ماشین لباسشویی و مینی واش نیز از این شوینده ها استفاده نکنید. کفش و لباس هایی که گرد و خاک یا گل زیادی بر روی آنها قرار دارد را در دستگاه قرار ندهید این کار عمر دستگاه را کم می کند و میکروب های داخل گل در مینی واش باقی خواهد ماند.

لباس های کثیف را چند روز قبل تر در دستگاه قرار ندهید همان لحظه که می خواهید شستشو را انجام دهید لباس ها برای برای شستشو داخل دستگاه قرار دهید. این نکته ضروری است که بعد از انجام فعالیت شستشو حتما درب دستگاه را باز نگه دارید اگر بخار داخل مینی واش بصورت کامل خارج نشود و درب را ببندید دستگاه مستعد تکثیر کپک خواهد بود.

نحوه استفاده از مینی واش

به اندازه ای که فواید مینی واش زیاد است به همان اندازه نیز استفاده از مینی واش راحت است در آغاز کار مقداری آب گرم و پودر شوینده را داخل مینی واش بریزید. مقدار کمی از لباس ها را داخل دستگاه قرار دهید و دستگاه را سانت پایین تر از لبه مخزن آب بریزید. همچنین برای از بین بردن لکه ها می 10روشن کنید در مخزن های سطلی تا توانید از پودر آنزیم دار استفاده کنید. اگر لباسشویی کوچک را در داخل حمام قرار می دهید مواظب باشید در هنگام شستشو استحمام نکنید چون امکان برق گرفتگی وجود خواهد داشت.