مطالب آموزشی

صادرات لوازم خانگی کوپکس

صادرات لوازم خانگی کوپکس

صادرات لوازم خانگی کوپکس

در مقالات قبلی در مورد صادرات لوازم خانگی صحبت کردیم در این مقاله نیز قصد داریم سهم شرکت لوازم خانگی کوپکس را در صادرات توضیح دهیم تا با این برند و فعالیت آن نیز بیشتر آشنا شویم.

صادرات لوازم خانگی کوپکس

لوازم خانگی کوپکس تلاش کرده تا محصولات خود را با مرغوب ترین قطعات و مواد اولیه بسازد. همچنین خود را با جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا بروز می‌نماید. گرایش لوازم خانگی کوپکس به سمت تکنولوژی، محصولات این برند را در نمایشگاه ها هر ساله مورد توجه همگان قرار می‌دهد. لوازم خانگی کوپکس یک برند صادراتی است، این برند در سال های اخیر نقش بسزایی را در افزایش صادرات کشور ایفا کرده است و صادرات منطقه ی اوراسیا، افغانستان و عراق را به خود اختصاص داده است.

لوازم خانگی کوپکس  چند سال است که فعالیت خود را شروع کرده؟

لوازم خانگی کوپکس از سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را آغاز کرده است و در طول این ۵ سال از زمان شروع کار خود تمام تمرکز را بر روی تولید محصولات با بهترین امکانات و بروز ترین تکنولوژی های روز دنیا معطوف نموده است. این شرکت با استفاده از تجربه و علم محصولاتی را تولید کرده است که بخاطر کیفیت بالا مورد توجه نهاد های داخلی و خارجی می‌باشد.

آیا لوازم خانگی کوپکس در کشور های دیگر نمایندگی دارد؟

برند کوپکس برای صادرات لوازم خانگی خود ۲۰۰ نمایندگی و ۲۵۶ مرکز خدمات پس از فروش دارد تا بیشتر این مراکز در داخل خود ایران است و در منطقه ی اوراسیا ، عراق و افغانستان نیز نمایندگی ایجاد نموده است. مراکز خدمات پس از فروش به منظور خدمات رسانی هر چه بهتر شرکت کوپکس به مشتریان است و تلاش کرده تا بتواند دور ترین و کوچک ترین نقاط کشور را هم پوشش بدهد. لوازم خانگی کوپکس هم با محدودیت هایی روبرو می‌باشد و یکی از این محدودیت ها در صادرات حس می‌شود زمینه ی صادرات لوازم خانگی در ایران چنان باز و فراهم نیست و اخذ نمایندگی نیز به سختی امکان پذیر است. اگر چه تولید و صادرات لوازم خانگی در ایران طی چند سال اخیر بسیار رشد داشته است اما از اینجا به بعد باید مسئولان به برند هایی مثل کوپکس که محصولات خود را به سرعت  قابل صادرات کرده است و تلاش کرده تا بهترین نتیجه را به دست بیاورد کمک رسانی کنند و با حمایت آن ها را به ادامه ی راه ترغیب نمایند تا بتوانند با به دست آوردن اعتبار در بازار جهانی نماینگی ها ی خود را در سر تاسر جهان گسترش دهند.

صادراتی بودن محصولات کوپکس به معنی با کیفیت بودن آن است یا خیر؟

صادراتی بودن لوازم خانگی آن هم توسط یک شرکت که تنها پنج سال در حال فعالیت می‌باشد، خود یک نتیجه ی بزرگ در کوتاه ترین زمان به حساب می‌آید. صادرات لوازم خانگی کوپکس نشانه ی نوآوری این برند در تولید محصولات خودش است. از بارز ترین نوآوری های این شرکت ساخت اتوهای هوشمند است که نوع پارچه را تشخیص می‌دهد و حرارت خود را به نحوی که باعث آسیب دیدن پارچه نشود تنظیم می‌کند. یا مینی واش که خود یک محصول جدید برای لوازم خانگی به شمار می‌رود. از دیگر محصولات جدید این شرکت می‌توان به بخور صورت اشاره کرد این وسیله با بخور داد به صورت شما و عبور رطوبت از منافذ پوستتان باعث شفافیت و جوان سازی پوست شما می‌شود. توجه داشته باشید که یکی از بزرگ ترین مشکلات برند های ایرانی و دلیل این که خریداران لوازم خانگی شرکت های خارجی را ترجیح می‌دهند، کمبود تنوع در محصولات ایرانی می‌باشد. لوازم خانگی کوپکس با شناسایی نیاز بازار و بروز نگاه داشتن خود توانسته نقش زیادی در تنوع محصولات و ساخت لوازم خانگی با کیفیت ایفا کند و در مسیر درست و موثر قرار گیرد. به همین دلیل نیز محصولات این شرکت کاملا با کیفیت و با دوام ساخته می شوند و در بازار توزیع می‌گردند.

چه ویژگی هایی باعث شده است که کوپکس به یک برند صادراتی تبدیل شود؟

  • قیمت مناسب: مهم ترین ویژگی یک محصول قیمت آن است البته قیمتی که رکی کیفیت بالا و ماندگاری لوازم خانگی تاثیری نگذارد. لوازم خانگی کوپ‌س به دلیل این که در داخل کشور است، نسبت به امکاناتی که ارائه می‌دهد بسیار مناسب است و کالاهای صادراتی آن نیز نسبت به رقبای خود قیمت مناسب تری دارد.
  • نو آوری در ساخت محصولات : نوآوری در ساخت محصولات و همراه کردن آن ها با بروز ترین تکنولوژی های روز خود باعث تنوع در محصولات شده است. مهم تری نیاز بازار داخلی و بازار جهانی نیز نو آوری و تنوع در محصولات است.
  • شناختن نیاز های بازار: چند سال گذشته از جدی ترین مشکلات برند های داخلی نداشتن تنوع محصولات، ضعف در صادرات و ضعف در خدمات پس از فروش بود که کشور ایران را تبدیل به یک وارد کننده کدرده بود. لوازم خانگی کوپکس با بررسی نیاز های بازار و شناسایی آن ها تلاش خود را به طور هدف مند به مرتفع کردن مشکلات روز بازار لوازم خانگی ایران قرار داد و تبدیل به یک برند صادراتی شد که توانست نقش کلیدی ای را در بهینه سازی بازار کشور خود انجام دهد.
  • خدمات پس از فروش : شرکت کوپکس با دو سال گارانتی برای هر محصول خود و ۱۰ سال خدمات پس از فروش تلاش کرده است محصولات خود را کاملا تضمین کند و با اخذ مراکز در سراسر کشور تقریبا تمام نقاط ایران را تحت پوشش قرار داده است.

نتیجه گیری

امروزه ما در عصر اطلاعات زندگی می‌کنیم، با داشتن اطلاعات کافی نسبت به دنیای خود و هدفمند کردن تلاش هایمان می‌توانیم در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را بگیریم. حوزه ی لوازم خانگی تنها سه یا چهار سال است که روند سعودی را در تولید و صادرات پیش گرفته است. این نتیجه بدون تلاش مداوم و البته حضور تولید کننده ها و افرادی که تلاش کرده اند نیاز های روز جامعه و نقاط ضعف این حوزه را شناسایی و برطرف کنند، هرگز امکان پذیر نبود.کشور ما برای پیشرفت در صنعت به برند هایی مانند کوپکس نیاز دارد تا بتواند همواره خودش را به جهانیان بشناساند.

اگر وسیله آشپزخانه خاصی است که به دنبال آن هستید، لطفاً با شماره های ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

شرکت کوپکس با سال ها تجربه و بهره گیری از بهترین متریال ها و به کارگیری افراد متخصص توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و درخور شان هموطنان گرامی تولید نماید. مشاوران مجموعه ی کوپکس آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در زمینه ی فروش، نصب و خدمات پس از فروش محصولات می باشند. صفحه اینستاگرام ما نیز هر روزه با آخرین اطلاعات از محصولات کوپکس به روزرسانی می شود.برای دیدن اخبار و آموزش های ما صفحه ی ما را دنبال نمایید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *