کلیپ های آموزشی, بخور صورت

درمان قطعی جوش صورت

درمان قطعی جوش صورت

درمان قطعی جوش صورت با دستگاه بخور

افراد زیادی وجود دارند که تا چند سال پیش صورتشان پر از جوش‌های آزاردهنده، آکنه و مشکلات پوستی زیاد بود و الان این مشکلات را ندارند. اگر می‌خواهید بدانید آنها از چه روشی برای برطرف کردن دائمی این جوش ها استفاده کرده‌اند تا آخر این مقاله همراه ما باشید. احتمالاً شما هم با دستگاه بخور صورت آشنا هستید اما امروز قصد داریم شما را با معجزه استفاده از دستگاه بخور صورت برای درمان مشکلات پوستی آشنا کنیم.

  • این دستگاه با وارد کردن ذرات بخار به پوست صورت ما باعث می‌شود منافذ پوستی ما باز شده و چربی‌های زائدی که زیر پوست قرار گرفته‌اند، از آن خارج شوند. علاوه بر این، سلول‌های مرده‌ای که زیر سطح پوست ما قرار دارند و مدت زیادی است که اقدامی برای خارج کردن آنها از پوست خود نکرده‌ایم، به کمک دستگاه بخور کوپکس فرصتی برای خارج شدن از منافذ پیدا کرده و باعث چند برابر شدن شادابی و نشاط پوست ما می‌شوند.

اما این سلول‌های مرده در واقع چه هستند؟

درمان قطعی جوش صورت با دستگاه بخور

اینها سلول‌هایی هستند که بستر مناسبی را برای ایجاد جوش یا تجمع چربی، باکتری و آلودگی ایجاد می‌کنند و باعث ایجاد جوش، آکنه جوش سر سیاه و سایر مشکلات پوستی می‌شوند.

تنها کافی است تجربه افرادی که از این دستگاه استفاده کرده‌اند را بشنوید تا متوجه میزان رضایت آنها نسبت به استفاده از این روش برای درمان جوش صورت و مشکلات پوستی بشوید. این افراد به صورت باور نکردنی پس از 10 بار استفاده مداوم از این دستگاه، به شدت اثر مثبت آن را روی صورت خود دیده‌اند. پس اگر شما هم با چنین مشکلی مواجه هستید، حتما از این دستگاه برای رهایی از جوش و آکنه‌های آزاردهنده استفاده کنید.

تنها کافی است روزانه 10 دقیقه از این دستگاه استفاده کنید تا تاثیر شگفت‌انگیز آن را روی پوست صورت ببینند.

یک نکته مهم و جذاب دیگر درباره این دستگاه، این است که شما به راحتی می‌توانید در دستگاه‌های بخور صورت انواع مواد دارویی، انواع اسانس‌ها و حتی انواع گیاهان خشک شده دارویی را بریزید و استفاده کنید و اثر درمانی این پوست برای مشکلات صورت خود را چند برابر کنید

اگر وسیله آشپزخانه خاصی است که به دنبال آن هستید، لطفاً با شماره های ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

شرکت کوپکس با سال ها تجربه و بهره گیری از بهترین متریال ها و به کارگیری افراد متخصص توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و درخور شان هموطنان گرامی تولید نماید. مشاوران مجموعه ی کوپکس آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در زمینه ی فروش، نصب و خدمات پس از فروش محصولات می باشند. صفحه اینستاگرام ما نیز هر روزه با آخرین اطلاعات از محصولات کوپکس به روزرسانی می شود.برای دیدن اخبار و آموزش های ما صفحه ی ما را دنبال نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *