درباره ما

لوازم خانگی کوپکس فعالیت تولید لوازم خانگی خود را از سال 1395 در ایران آغاز نموده است. هدف این شرکت تولیدی ، تولید و توزیع انواع لوازم خانگی با کیفیت در سطح کشور و صادرات به کشورهای آسیا و اروپا میباشد. این تولیدی ، در حال حاضر لوازم خانگی خود را به کشورهای اوراسیا، افغانستان و عراق صادر نموده و بسترهای لازم برای صادرات بصورت خرد و کلان را برای تجار خارجی فراهم آورده است. قسمت بازرگانی لوازم خانگی کوپکس با تعامل با شرکت های حمل و نقل صادراتی میتوانند انواع محصولات تولیدی خود را در کوتاهترین زمان به فروشندگان داخلی و خارجی تحویل دهد.
لوازم خانگی کوپکس با بیش از 200 نمایندگی فروش و 265 مرکز خدمات پس از فروش کلیه محصولات خود را در سطح کشور توزیع کرده و در کوچکترین شهرهای ایران نیز خدمات و گارانتی ارائه میدهد. محصولات این برند تولیدی دارای دوسال گارانتی فروش و ده سال تضمین خدمات پس از فروش بوده و به فروشندگان و مصرف کنندگاه این اطمینان را میدهد که با اطمینان خاطر از کیفیت محصولات این تولیدی ، استفاده نمایند. برای اطلاع از لیست خدمات پس از فروش اینجا کلیک کنید.
محصولات لوازم خانگی کوپکس با دارا بودن کلیه استاندارد های کشوری و بین المللی دارای سطح کیفیتی مناسب بوده و کلیه محصولات را با استفاده از مواد اولیه مناسب و با کیفیت تولید مینماید. در ساخت کلیه لوازم خانگی این شرکت نکات ایمنی و امنیتی در نظر گرفته شده تا کمترین آسیب به مصرف کننده و دستگاه وارد شود.
یکی مهمترین دلایلی که محصولات تولیدی شرکت کوپکس را از سایر تولیدکنندگان متمایز میکند، استفاده از فناوری های جدید در تولید محصولات لوازم خانگی میباشد. از جمله تولیدات جدید و انحصاری این برند، ساخت اولین مینی واش صفحه لمسی و دیجیتال ، ساخت اولین اتو هوشمند با قابلیت تشخیص نوع پارچه ، ساخت دستگاه سبزی خردکن با موتور گیربکسی و قدت توربو 350 وات میباشد. همچنین کلیه موتورهای بکار رفته در محصولات این برند دارای سنسور حرارتی بوده که در صورت وارد آمدن فشار زیاد به موتور از آسیب دیدن دستگاه جلوگیری نماید.
برند لوازم خانگی کوپکس با شرکت در نمایشگاه های مختلف داخل و خارجی مورد توجه بسیاری از تجار و مصرف کنندگان قرار گرفته و امید است با حمایت روز افزون شما محصولات بیشتر و بهتری را تولید و عرضه نماید.