مقالات, مینی واش

بهترین مدل مینی واش بازار کودومه؟! مینی واش چه مارکی بخرم؟!

مینی واش چه مارکی خوبه ؟ معرفی و تحلیل  10 مدل از محبوب ترین مینی واش های بازار

در این مقاله بهترین مارک مینی واش را به شما معرفی میکنیم . برندهای مینی واش : فریدولین ، کوپکس، ااگ ، جنرال تکنیک ، مادرلی، بلسون ، نیکو ، نیاک و …

اگر قصد خرید مینی واش دارید و در انتخاب مینی واش در میان برندهای مختلف سردرگم شده اید ما در این مقاله به شما برندهای مختلف را معرفی کرده و مزایا و معایب هرکدام را به شما نشان میدهیم. اما قبل از هر چیز لازم است شما بدانید چه نوع مینی واشی برای شما مفید است و قصد خرید کدام نوع مینی واش (تکشو ، دوقلو و یا اتوماتیک) را دارید. در اینجا به معرفی کامل انواع مینی واش میپردازیم که با مطالعه آن انتخاب بهترین خواهید داشت.

مینی واش یک لباسشویی با ظرفیت شستشوی لباسهای کم حجم میباشد. به دلیل اینکه مینی واش در ایران به تولید انبوه رسیده است، واردات این کالا از سال 1390 ممنوع بوده و تمامی مدل های مینی واش موجود در بازار ایران ساخت داخل میباشد. البته این موضوع بسیار خوشایند است که بدانیم به علت رقابت بالا در تولید این دستگاه، اکثر مدل های تولیدی از آخرین تکنولوژی روز بهره برده و کیفیت مناسبی دارند. پس میتوانید خرید خوب و به روزی داشته باشید.

برندهای مینی واش تولید شده در ایران بشرح زیر میباشند که نقد و تحلیل هرکدام میپردازیم.

فریدولین ، کوپکس ، جنرال تکنیک ، مادرلی ، ااگ ، سیلور لوکس،  میلاد ، ناسیونال ، بلسون ، نیکو ، نیاک ، گوسونیک ، سوباتان ، سانلوکس ، عرشیا ، کنزل ، سام ست.

 

مینی واش فریدولین ( میلاد و سیلور لوکس) :

شرکت تولیدی فریدولین یکی از برندهای تولید مینی واش میباشد که مینی واش های خود را برای تنظیم بازار با سه مارک فریدولین ، میلاد و سیلور لوکس تولید مینماید. در حقیقت این سه مارک دقیقا یکی هستند و هیچ تفاوتی از نظر کیفیت ساخت ، تکنولوژی و خدمات پس از فروش ندارند و هرسه مارک دقیقا یکی هستند. برند فریدولین برند خوب و با کیفیتی است و از موتور و متریال بنده خوبی استفاده میکند و خدمات پس از فروش خوبی دارد. این مارک مینی واش ، مینی واش های تکشو با سایزهای 1.5 کیلو 2.5 کیلو ، 3.5 کیلو مینی واش دوقلو با سایز 2.5 کیلو و 3.5 کیلو تولید میکند. اما یکی از نقدهایی که بر این مارک وارد است اینست که تکنولوژی ساخت و قالب های این برند از روز اول تا کنون تغییری نداشته و به همان شکل و با همان طراحی قدیمی ساخته میشوند. لذا جا دارد که در طراحی پروانه شستشو و شکل مینی واش ها بروز رسانی انجام شود تا نتیجه مطلوب تری حاصل گردد.

پر فروش ترین مدل های این مارک مینی واش ، تکشو 3.5 کیلو مدل SW35B و تکشو 2.5 کیلو مدل SW25B میباشد.

مینی واش کوپکس :

مینی واش کوپکس یکی از برندهای جدید تولید مینی واش بوده که خیلی زود با استقبال مصرف کنندگان روبرو شده و با تنوع زیاد و استفاده از تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید مینی واش نموده است. مارک کوپکس شامل مینی واش های تکشو در سایز های 2.5 کیلو 3.5 کیلو 3.7 کیلو 4 کیلو و دوقلو 3.5 کیلو هست. اما ویژگی که تولیدات این شرکت را از سایر مارک ها متمایز میکند استفاده از تکنولوژی جدید طراحی پروانه کف مینی واش است که با شیارهای ویژه خود لباسها را از سایر مینی واش ها تمیزتر شسته و سریعتر به پاکیزگی دلخواه میرسید.

همچنین مینی واش کوپکس اولین تولید کننده مینی واش دیجیتال و دارای صفحه لمسی در ایران بوده که تکنولوژی ولومی مینی واش را ارتقاع داده و یک صفحه لمسی دیجیتال و ضد آب را جایگزین ولوم مینی واش نموده است. این قابلیت باعث میشود که طول عمر دستگاه بالا رفته و درصد خرابی تایمر و موتور به صفر برسد. همینطور این مینی واش بخاطر کیفیت بالا ، تنها مینی واشی است که دارای پنج سال ضمانت کامل میباشد و این موضوع آنرا از سایر رقبا متمایز میکند.

مینی واش کوپکس دارای 265 مرکز خدمات فعال در سراسر کشور بوده و دارای رتبه بهترین خدمات پس از فروش در زمینه مینی واش میباشد. این موضوع بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته و به یکی از مهمترین پتاسنیل های این برند تبدیل شده است.

پرفروش ترین مدل های این مارک مینی واش تکشو 3.5 کیلو مدل CMW1135 ، مینی واش صفحه لمسی مدل CMW1140 و مینی واش دوقلو مدل CMW1144 میباشد.

مینی واش بلسون (پویا) :

مینی واش بلسون و مینی واش پویا نیز هردو تولید یک کارخانه بوده و با نام های متفاوت عرضه میگردند. مینی واش بلسون دارای دو مدل مینی واش تکشو 2.5 کیلو و 3.5 کیلو بوده و تنوع چندانی برای انتخاب بهتر ندارد. کیفیت این مینی واش در حد قابل قبولی بوده و کیفیت خوبی دارد. اما بسیاری از مصرف کنندگاه از خدمات پس از فروش این شرکت رضایت کامل نداشته اند. مینی واش بلسون 2.5 کیلویی پر فروشترین مدل این کارخانه بوده و از محبوبت بیشتری برخوردار است.

مینی واش عرشیا (کنزل) :

مینی واش عرشیا و کنزل نیز در یک کارخانه با دو برند مختلف تولید میشوند. این مینی واش دارای دو مدل مینی واش تکشو 3 کیلویی و مینی واش دوقلو 3 کیلویی بوده و از ساخت کیفیتی خوبی برخوردار است. ویژگی ای که این مینی واش را از بقیه مینی واش ها متمایز مینماید بدنه شفاف آن است که در هنگام شستشو میتوانید عملکرد دستگاه را از روی بدنه مشاهده کنید. همینطور این دستگاه دارای گارانتی خوبی میباشد اما انتقادی که بر این مینی واش وارد شده استفاده از رنگ های سلیقه ای در تولید این مینی واش میباشد. تمامی مینی واش ها دارای رنگ سفید آبی و صورتی هستند اما این مینی واش دارای رنگ قرمز ، دودی و آبی نفتی میباشد که مورد نقد بسیاری قرار گرفته است.

مینی واش تکشو عرشیا 3 کیلوگرمی پرفروشترین مدل مینی واش این مارک میباشد.

مینی واش نیکو (نیاک ، سوباتان ، سام ست ، گوسونیک ، بوش ، کایزر ، سانلوکس ، هانی واش) :

کارخانه تولیدی نیکو اقدام به تولید یک مینی واش تکشو نموده و تقریبا تمامی برندهای متفرقه بازار تولید این کارخانه تولیدی میباشند. این مینی واش تکشو دارای یک ولوم شستشو بوده و با اینکه دارای سبد خشک کند هست، اما سبد خشک کن عملا کارکرد موثری نداشته و به گفته مصرف کنندگان در حالت خشک کن سبد به بالا پرتاب شده و از جا در می آید که این موضوع از لحاظ فن قابل پیش بینی میباشد. زیرا این دستگاه مینی واش به دلیل تک ولوم بودن، پروانه را یک دور به چپ و یک دور  به راست چرخانده و سبد را از جای خود خارج مینماید. اما مزیت این دستگاه مینی واش قیمت پایین و مناسب آن است که باعث میشود انتخاب بسیاری از مصرف کنندگان باشد. این دستگاه دارای دوسال خدمات پس از فروش میباشد و در طی دوسال فقط یکبار تعمیر رایگان را شامل میشود و در بقیه موارد خرابی هزینه تعمیرات از مصرف کننده گرفته خواهد شد.

این مینی واش تکشو تنها یک مدل داشته که با برندهای مختلف تولید شده و همه ی آنها دارای کیفیت یکسان میباشند.

مینی واش ااگ AEG :

مینی واش ااگ یکی از قدیمی ترین برندهای مینی واش در ایران میباشد که در حقیقت اسم این برند مینی واش ااگ اینترنشنال (AEG international( میباشد.

این مینی واش کاملا ساخت ایران بوده اما بخاطر کیفیت خوب ، قدیمی بودن و اعتبار برند به یکی از پر فروشترین مارک های بازار تبدیل شده است. بسیاری از مصرف کنندگان دلیل انتخاب خود را اسم برند ااگ عنوان کرده اند اما موضوعی که مهم است کیفیت مطلوب و خدمات پس از فروش مطلوب این مینی واش بوده که آنرا به یکی از بهترین انتخاب ها تبدیل نموده است. مینی واش ااگ قبلا با مدل 2000 تولید و در حال حاضر در دو سایز مینی واش تکشو 2.5 کیلو و 3.5 کیلو تولید میشود که تفاوت آنها در ارتفاع دستگاه و قدرت موتور میباشد.

پرفروش ترین مدل این دستگاه مینی واش تکشو 3.5 کیلو مدل 35-2020 میباشد.

مینی واش جنرال تکنیک (مادرلی) :

مارک جنرال تکنیک و مادرلی نیز هر دو تولید یک کارخانه و با نام های متفاوت هستند. این مینی واش ها دارای کیفیت مطلوبی بوده و از مواد اولیه مناسبی استفاده نموده است. مزیتی که این برند را با سایر مارک های دیگر متمایز میکند ، استفاده از رنگ طلایی و رنگ نقره ای در لبه های درب دستگاه میباشد و انتقادی که بر این مارک مینی واش وارد میشود قیمت بالای این مارک میباشد که تقریبا دو برابر مدل های مشابه تولید شده توسط بقیه مارکها هستند.

پرفروشترین مدل این مارک مینی واش تکشو مدل MW3020 میباشد.

جمع بندی :

در نهایت با معرفی برندهای مختلف مینی واش در ایران و مزایا و معایب آن به جمع بندی کاملی در زمینه انتخاب بهترین مارک مینی واش میرسیم. البته که این موضوع بدین معنی نیست که بقیه مارک ها و برندهای تولیدی مینی واش نامرغوب بوده و کیفیت خوبی ندارند اما جمع بندی در این موضوع میتوانید خرید بهترین را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر بدنبال یک مینی واش با کیفیت و دارای تکنولوژی روز دنیا هستید ما قطعا به شما مینی واش کوپکس مدل CMW1140  را معرفی میکنیم. این مینی واش دارای 5 سال ضمانت پس از فروش بوده و در 5 سال خرید این دستگاه هرگونه مشکلی، بدون دریافت هزینه مرتفع خواهد شد و این بزرگترین مزیت این دستگاه میباشد. برای مشاهده اطلاعات و تصاویر این مینی واش اینجا کلیک کنید

پر فروش ترین مینی واش ها به انتخاب مخاطبین خرید اینترنتی بشرح زیر میباشد.

 

مینی واش کوپکس مدل 1135

مینی واش فریدولین مدل 12

مینی واش دوقلو ناسیونال مدل 3500

مینی واش فریدولین مدل 11

مینی واش کوپکس مدل 1140

مینی واش فریدولین مدل 35

مینی واش کنزل مدل 3000

مینی واش جنرال تکنیک مدل 3020

مینی واش کوپکس مدل 1125

مینی واش سانلوکس مدل 1600

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *