بخاری برقی, کلیپ های آموزشی

امنیت بخاری برقی

امنیت بخاری برقی

امنیت بخاری برقی

  • آیا در خانه از بخاری برقی استفاده می‌کنید؟
  • تا به حال به امنیت بخاری برقی خود فکر کرده‌اید؟

بسیاری از افرادی که از این دستگاه‌ها برای گرمایش فضای محل کار یا زندگی خود استفاده می‌کنند، تصور می‌کنند این دستگاه‌ها نیاز به رعایت نکات امنیتی خاصی ندارند و حادثه‌آفرین نیستند.

نکته قابل توجه درمورد این دستگاه‌ها این است که اگر زمانی که در منزل حضور ندارید، این بخاری‌ها به هر دلیلی سقوط کنند، حادثه بزرگی رخ می‌دهد که ممکن است کل فضا را دچار آتش‌سوزی کند؛ بنابراین توجه به امنیت بخاری برقی و روش‌های حفظ آن اهمیت زیادی دارد.

در این مقاله به یک نکته مهم که هنگام خرید بخاری برقی باید به آن توجه داشته باشید، اشاره کرده‌ایم. توجه به این نکته به خصوص اگر دارای حیوان خانگی یا کودک هستید، اهمیت زیادی دارد.

امنیت بخاری برقی فقط با یک کلید!

مشکل بالا گرچه ساده به نظر می‌رسد، اما می‌تواند باعث بروز حوادث ناگواری شود. خوشبختانه در بخاری برقی‌های کوپکس (Coopex) دیگر چنین نگرانی وجود ندارد!

کمپانی کوپکس بخاری برقی‌های خود را به یک کلید ایمنی و سنسور مجهز می‌کند که در صورت سقوط یا واژگون شدن دستگاه، برق آن به طور اتوماتیک قطع شده و بخاری خاموش می‌شود؛ بنابراین با سقوط بخاری برقی، هیچ خطری شما را تهدید نمی‌کند.

این امر به آن معنا است که حتی اگر در خانه کودک یا حیوان خانگی دارید، می‌توانید با خیال راحت از بخاری برقی کوپکس استفاده کنید؛ زیرا در صورت برخورد با دستگاه و سقوط آن، به صورت خودکار خاموش می‌شود و هیچ خطری برای کودک یا حیوان خانگی وجود ندارد.

بخاری برقی‌های کوپکس حتی روی سطح ناهموار هم روشن نمی‌شوند تا ایمنی شما را حفظ و تضمین کنند. این قابلیت تنها در بخاری‌های برقی برند کوپکس دیده می‌شود؛ بنابراین اگر به فکر خرید چنین دستگاهی برای تأمین گرمایش خود هستید، برند کوپکس انتخابی مطمئن و ایمن برای شما خواهد بود.

اگر وسیله آشپزخانه خاصی است که به دنبال آن هستید، لطفاً با شماره های ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

شرکت کوپکس با سال ها تجربه و بهره گیری از بهترین متریال ها و به کارگیری افراد متخصص توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و درخور شان هموطنان گرامی تولید نماید. مشاوران مجموعه ی کوپکس آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در زمینه ی فروش، نصب و خدمات پس از فروش محصولات می باشند. صفحه اینستاگرام ما نیز هر روزه با آخرین اطلاعات از محصولات کوپکس به روزرسانی می شود.برای دیدن اخبار و آموزش های ما صفحه ی ما را دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *