کلیپ های آموزشی, اتو بخار

امنیت اتو بخار کوپکس

امنیت اتو بخار کوپکس

امنیت اتو بخار کوپکس

امنیت اتو بخار کوپکس ، اتو بخار یکی از محصولاتی است که امروزه در خانه همه افراد لازم است و کاربرد زیادی دارد. برند کوپکس که یک برند صادراتی تولید ایران است، اتوبخارهای بسیار باکیفیتی تولید کرده است که در این مقاله به معرفی آنها می‌پردازیم.

بیشتر افرادی که استفاده زیادی از اتوبخار دارند یا کسانی که در خانه کودک خردسال یا حیوانات خانگی را نگهداری می‌کنند، همیشه نگران روشن ماندن اتو و امنیت استفاده از آن هستند. در بسیاری از مواقع در هنگام اتو کشیدن ممکن است کار دیگری پیش بیاید و دستگاه به صورت ایستاده یا حتی روی لباس شما روشن بماند و این اتفاق به آتش سوزی یا صدمات جبران ناپذیر بر روی لباس شما منجر شود.

نکته قابل توجه درمورد اتوبخار کوپکس

امنیت اتو بخار کوپکس

این است که این دستگاه دارای سنسورهای تعبیه شده‌ای است که پس از عدم استفاده از آن به مدت 30 ثانیه به صورت افقی این دستگاه به طور کاملاً خودکار خاموش خواهد شد. همچنین اگر به صورت عمودی روشن بماند، پس از مدت زمان 8 دقیقه خود به خود خاموش خواهد شد.

یک ویژگی بسیار مهم دیگر

که این دستگاه از آن بهره‌مند شده این است که وزن کمی دارد و در حدود 4/1 کیلوگرم است. با سبکی این دستگاه شما دیگر ایجاد درد در دست خود را پس از اتو کشیدن به مدت طولانی تجربه نخواهید کرد و با آرامش خاطر این کار را انجام می‌دهید؛ بنابراین هنگام اتو کشیدن با این دستگاه احساس خستگی و درد نخواهید  داشت.

اگر وسیله آشپزخانه خاصی است که به دنبال آن هستید، لطفاً با شماره های ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

شرکت کوپکس با سال ها تجربه و بهره گیری از بهترین متریال ها و به کارگیری افراد متخصص توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و درخور شان هموطنان گرامی تولید نماید. مشاوران مجموعه ی کوپکس آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در زمینه ی فروش، نصب و خدمات پس از فروش محصولات می باشند. صفحه اینستاگرام ما نیز هر روزه با آخرین اطلاعات از محصولات کوپکس به روزرسانی می شود.برای دیدن اخبار و آموزش های ما صفحه ی ما را دنبال نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *